• تاریخ انتشار : 1402/11/11 - 22:58
  • بازدید : 200
  • تعداد بازدیدکننده : 196
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بیمارستان سوم شعبان دماوند

ثبت توسعه تخت‌های بیمارستان‌های دماوند در سند درمانی کشور

دکترعلیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

ثبت توسعه تخت‌های بیمارستان‌های دماوند در سند درمانی کشور/ مشارکت خیرین در حوزه بهداشت و درمان دماوند مثال‌زدنی است/ میزان متعهدانه مشارکت خیرین دماوند به عنوان الگوی برتر معرفی شود

ثبت توسعه تخت‌های بیمارستان‌های دماوند در سند درمانی کشور/ مشارکت خیرین در حوزه بهداشت و درمان دماوند مثال‌زدنی است/ میزان متعهدانه مشارکت خیرین دماوند به عنوان الگوی برتر معرفی شود 
 دکترعلیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اظهار کرد: بعد از سفر رئیس جمهور به دماوند و موضوعاتی که توسط فرماندار در جلسه شورای اداری مطرح شد، توجه ویژه‌ای به بحث ارتقا و اعتلای حوزه بهداشت و درمان این شهرستان صورت گرفت که تحقق مصوبات نیازمند پیگیری‌های لازم است. وی افزود: طی روزهای گذشته، مکاتبات لازم را با هیأت امنای ارزی و معاونت درمان وزارت بهداشت انجام دادیم و با تلاش و پیگیری‌های دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان شهرستان دماوند انجام شده، بحث توسعه تخت‌های بیمارستان سوم شعبان و حضرت فاطمه (س) جهت تخصیص اعتبارات در سند درمان کشور ثبت شد.
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: همچنین مکاتبات لازم از طریق معاونت منابع توسعه با بخش تحول نیروی انسانی انجام شد که ساختار تشکیلاتی جدید سوم شعبان و حضرت فاطمه (س) دماوند مد نظر قرار گیرد و در برنامه استخدامی‌های اخیر سعی کرده‌ایم که سهمی به دماوند تخصیص دهیم. 
زالی تصریح کرد: 10 پروژه بهداشتی در شهرستان دماوند در حال انجام است که بحث تخصیص اعتبارات آن در وزارت بهداشت پیگیری می‌شود که با تحقق اجرای این پروژه‌ها و طرح توسعه بیمارستان‌ها سیمای سلامت دماوند تغییر خواهد کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: ویژگی‌های دماوند به گونه‌ای است که شرایط فعلی بهداشت و درمان و زیرساخت موجود، می‌طلبد تا تغییر کند. 
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه
  • گروه خبری : 138753
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب