• تاریخ انتشار : 1402/06/01 - 02:05
  • بازدید : 40
  • تعداد بازدیدکننده : 38
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
بیمارستان سوم شعبان دماوند

بازدید نماینده مردم شریف شهرستان دماوند و فیروزکوه به مناسبت روز پزشک

تجلیل از پزشکان

در این مراسم رسولی نژاد ، نماینده مردم شریف شهرستان دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، مهندس ضابطی ، مدیر عامل موسسه خیریه بیمارستان سوم شعبان و اعضای موسسه خیریه با حضور در همه بخش های درمانی با کلیه پزشکان بیمارستان دیدار کرده و روز پزشک را که روز قلب های مهربان و دستهای شفا بخش و دلسوز است را تبریک گفتند.

 بازدید نماینده مردم شریف شهرستان دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز پزشک و تجلیل از پزشکان بیمارستان سوم شعبان دماوند .
به مناسبت بزرگداشت زادروز ابوعلی سینا دانشمند ایرانی و روز پزشک ، نماینده مردم شریف شهرستان دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس ضابطی ، مدیر عامل موسسه خیریه  بیمارستان سوم شعبان و اعضای موسسه خیریه از بیمارستان بازدید نمودند ، این روز را به پزشکان تبریک گفتند. 
 
در این مراسم رسولی نژاد ، نماینده مردم شریف شهرستان دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، مهندس ضابطی ، مدیر عامل موسسه خیریه  بیمارستان سوم شعبان و اعضای موسسه خیریه  با حضور در همه بخش های درمانی با کلیه پزشکان  بیمارستان دیدار کرده و روز پزشک را که روز قلب های مهربان و دستهای شفا بخش و دلسوز است را تبریک گفتند.
  در ادامه ایشان ضمن تقدیر و تشکر از پزشکان بیمارستان ، با شنیدن صحبت ها ، نقطه نظرات و مشکلات پزشکان اظهار داشتند که پیگیر کاهش و رفع مشکلات جامعه پزشکی خواهند بود .
  • گروه خبری : اخبار داخلی بیمارستان
  • گروه خبری : 130752
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب