مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تکریم و معارفه

مراسم تکریم و معارفه رییس بیمارستان سوم شعبان دماوند

مراسم تکریم و معارفه رییس بیمارستان سوم شعبان دماوند با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا فتاح دماوندی، دکتر طاهخر خانی ، فرماندار شهرستان دماوند  دکتر خیر خواه ، مدیر شبکه بهداشت و درمان دماوند و اعضای شورای شهر دماوند و معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند،‌اعضای موسسه خیریه بیمارستان سوم شعبان دماوند ، مجمع خیرین سلامت شهرستان، روسای ادرات و سازمان شهرستان ، خیرین سلامت، پرستاران و پزشکان بیمارستان سوم شعبان و کارکنان شبکه بهداشت و درمان دماوند و ...  در ساعت 11 صبح روز دوشنبه 1401/5/31 برگزار شد.

در ابتدا دکتر خیر خواه ، مدیر  شبکه بهداشت و درمان دماوند ضمن تشکر و خوش آمدگویی به مهیمانانو سایر مسئولین شهری و سایر ادارات شهری  به مراسم معارفه رئیس جدید بیمارستان سوم شعبان دماوند، فرمودند: از دکتر مسلمی فرد از زحماتی که در مقام ریاست این بیمارستان کشیدند، تشکر می‌کنم و آرزوی سلامتی برای ایشان داریم، و خدا را شاکرم جناب آقای دکتر کرمانی ریاست جدید این بیمارستان را بر عهده گرفتند، و امیدوارم با تجربه و سابقه‌ای که ایشان دارند، اموری که دکتر مسلمی فرد پایه ریزی کردند، به اتمام برسانند.

حجت‌الاسلام فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند ضمن برشمردن اقدامات انجام شده در مدت ریاست سابق بیمارستان سوم شعبان  ( جناب آقای دکتر مسلمی فرد) فرمودند: پروژه‌های بسیاری در این مدت اجرا و بخش های مختلفی در این حوزه تجهیز و نوسازی شدند همچنین اقدامات عمرانی بسیاری را در این مدت شاهد بودیم و از زحمات دکتر مسلمی فرد و مسئولین و کارکنان بیمارستان تشکر نمودند.

وی افزود: همه ادارات مخصوصا کادر بهداشت و درمان بر ارتقای سطح کیفی خدمات و نیز تکریم ارباب رجوع تمرکز کنند که البته در این زمینه تکریم ارباب رجوع مسئولان مربوطه موفق عمل کرده‌‌اند.

وی افزود: با توجه به جنگ تحمیلی و تحریم‌ها می‌توانیم بیان کنیم که از اول انقلاب تا امروز این نظام با تحریم روبرو بوده است با این حال امروز در اکثر رشته‌های علمی به ویژه پزشکی و درمانی حرف اول را می‌زنیم.

در ادامه طاهر خانی فرماندار شهرستان دماوند گفت: دکتر مسلمی‌فرد رئیس سابق بیمارستان سوم شعبان دماوند حدود 7 سال به شهروندان دماوند خدمت کرد و تغییر و تحولات مثبتی را در این مدت شاهد بودیم اما اکنون در سمت جدیدی به عنوان رئیس شبکه بهداشت شمیرانات به خدمت‌رسانی ادامه می‌دهد.و از زحمات دکتر مسلمی فرد بویژه در ایام شیوع کرونا تشکر نمودند.

طاهرخانی ادامه داد: محرومیت‌ها درحوزه سلامت باید برداشته شود و خوشبختانه برنامه دولت سیزدهم برای رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان جدی است.

وی با اشاره به اینکه : امیدواریم در این زمینه نیز با تلاش مسئولان و خیران هرچه زودتر شاهد کمتر و برطرف شدن مشکلات مردم باشیم و برای ارتقاء سطح بهداشت و درمان شهرستان دماوند گامهای موثری برداریم.

در ادامه دکتر مسلمی فردرئیس سابق بیمارستان سوم شعبان شهرستان دماوند  فرمودند: این بیمارستان، به همت همکاران نوسازی، بهسازی، احداث و تجهیز شد که این امر، ساده نیست؛ اما چیزی که باید به آن اشاره کرد این است علاوه بر پرداختن به فضا، نوسازی نیروی انسانی و تجهیزات با محوریت بیمار را در اولویت کاری قرار داده بودیم.در ادامه سخنان خود از کلیه پزشکان، پرستان و همکاران و خیرین سلامت و هیأت امنای بیمارستان و مسوولین سطح شهرستان به جهت همکاری در طی این هفت سال بویژه در ایام شیوع کرونا تشکر نمودند.

در ادامه آقای مهندس ضابطی از اعضای موسسه خیریه بیمارستان سوم شعبان اظهار داشت :از سال 98 در امور پیگیری سلامت در خدمت مردم دماوند هستم لذا از نزدیک شاهد موضوعات بهداشتی و درمانی و مسائل بیمارستان سوم شعبان بوده‌ام.

وی افزود: طی چند سال از ریاست دکتر مسلمی‌فرد به عنوان رئیس بیمارستان سوم شعبان، تغییرات ایجاد شده در بیمارستان کاملا مشهود بوده است.

ضابطی با اشاره به دو اقدام مهم توسط رئیس سابق بیمارستان ادامه داد: اگر طرح توسعه بیمارستان سوم شعبان اجرایی شود یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های سطح استان تهران را خواهیم داشت.وی باشاره به اینکه: دکتر مسلمی‌فرد همچنین بانی اصلی ایجاد مجمع خیرین بیمارستان سوم شعبان است و با این اقدام گام بزرگی در جهت رفع مشکلات و نیز توسعه بیمارستان برداشت.

در ادامه آقای  دکتر کرمانی ، سرپرست بیمارستان سوم شعبان دماوند فرمودند: با محدودیت‌های قانونی و اعتباری مواجه هستیم و با ظرفیت خیرین گام‌های موثری جهت توسعه و تجهیز بیمارستان بر می‌داریم.

در ادامه ایشان با اشاره به اینکه : امروز آنچه که هستیم و داریم و تحویل ما شده جزو تلاش‌ها و آرزوهای دهه‌های قبل بوده که امروز محقق شده است و وظیفه ما این است که این موقعیت را ارتقا داده و با تمام تلاش خود شرایط را بهتر کنیم.و امیدوارم بتوانیم با تلاش همکاران بیمارستان هم اکنون درجه 1 بیمارستان  را به درجه 1 برتر ارتقاء دهیم.

کرمانی ادامه داد: قطعا با تجربه و تخصص و علم پزشکان و کارکنان  بیمارستان و همکاری خیرین سلامت بتوانیم به اهداف عالی دست یابیم، ظرفیت خیرین این شهرستان بسیار بالاست و امید است با کمک این ظرفیت گام‌های بلندی برداریم.

بنا بر پیشنهاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند با صدور حکمی مجتبی بنداد کرمانی را به‌عنوان سرپرست بیمارستان سوم شعبان دماوند منصوب و معرفی شد.

در پایان مراسم از زحمات هفت ساله مسعود مسلمی‌فرد رئیس سابق بیمارستان سوم شعبان دماوند با اهدای لوح تشکر و قدردانی گردید.


١٢:٥٥ - سه شنبه ١ شهريور ١٤٠١    /    عدد : ١١٩٨٦٨    /    تعداد نمایش : ٢٢٣


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

اطلاعات

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
 - شهید بهشــتی بیمارستان سوم شعبان دماوند
آدرس:دماوند_ جیلارد_ نرسیده به سینما پرستو- خیابان مدافعان سلامت- روبروی پزشکی قانونی

تلفن : 763219781- 021
سامانه پیامک: 10000038