مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید دکتر علیرضا زالی

بازدید دکتر علیرضا زالی فرمانده محترم ستاد مقابله با کرونا تهران

بازدید دکتر علیرضا زالی فرمانده محترم ستاد مقابله با کرونا تهران و آقای سردار احمد ذوالقدر فرمانده محترم سپاه سید الشهدا (ع) استان تهران از بیمارستان سوم شعبان دماوند دکتر زالی فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران  به همراه  سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سید الشهدا(ع) استان تهران  و هیأت همراه صبح روز پنجشنبه ۱۶بهمن ماه از نحوه اجرای طرح شهیدسلیمانی در شهرستان دماوند و بیمارستان سوم شعبان بازدید کرد تا نحوه اجرای طرح محلی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در این منطقه را مورد بازدید و ارزیابی قرار دهد.

 

دکتر زالی در دیدار با مسئولان شهرستان در حاشیه بازدید مذکور، دماوند را یکی از قطب های گردشگری تهران برشمرد که باعث جذب جمعیت شناور و در نتیجه ایجاد  نیازهای بهداشتی و درمانی مضاعف در منطقه می شود. بنابراین توسعه زیرساختهای بهداشتی و درمانی شهرستان باید متناسب با این نیاز صورت پذیرد.

سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) نیز در این نشست ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در این منطقه ابراز امیدواری کرد این همکاری ها و تعاملات همچنان تا پایان کرونا تداوم یابد و تمامی خانواده های ساکن این شهرستان مورد غربالگری و پایش قرار گیرند.

وی با توجه به این که دماوند یک منطقه گردشگری است ورود گردشگران را خطری بالقوه برای شیوع بیشتر بیماری برشمرد و توصیه کرد طرح غربالگری برای کسبه و اصناف شهرستان نیز انجام شود. در مورد اتباع بیگانه نیز علاوه بر نظارت و غربالگری و ارایه آموزش های لازم به خانواده های نیازمند بسته های حمایتی و بهداشتی ارایه شود .

فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونای پایتخت به همراه هیأت همراه در ادامه با حضور در بیمارستان سوم شعبان دماوند از نزدیک نحوه ارایه خدمت به بیماران و مراجعان این مرکز درمانی را مورد ارزیابی و بازدید قرار داد.

روز پنج شنبه شانزدهم بهمن 1399


١٤:١٤ - پنج شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٩    /    عدد : ١٠١٥٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٧٥


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

اطلاعات

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
 - شهید بهشــتی بیمارستان سوم شعبان دماوند
آدرس:دماوند_ جیلارد_ نرسیده به سینما پرستو- خیابان مدافعان سلامت- روبروی پزشکی قانونی

تلفن : 763219781- 021
سامانه پیامک: 10000038