مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دهه کرامت گرامی باد

خادمان امام رضا(ع) از بیماران بستری بیمارستان سوم شعبان دماوند عیادت کردند

بسمه تعالی

خادمان امام رضا(ع) از بیماران بستری بیمارستان سوم شعبان دماوند عیادت کردند

گروهی از خدام بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع)، و حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا فتاح دماوندی، امام جمعه محترم شهرستان دماوند به مناسبت دهه کرامت و ولایت که از سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) آغاز و تا ولادت با سعادت حضرت ثامن الحجج(ع) ادامه پیدا می کند صبح روز مورخ 99/4/10بادر دست داشتن پرچم مبارک حرم رضوی وارد بیمارستان سوم شعبان دماوند شدند.

بنا به گزارش روابط عمومی بیمارستان؛ دهه کرامت،دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشداین دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر ووفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد.

این کاروان در بدو ورود خود مورد استقبال آقای دکتر مسلمی فرد، رئیس بیمارستان و دکتر نیری، مدیر بیمارستان و معاونین و کارکنان و مراجعین محترم قرار گرفت.

در این استقبال شعار هایی همچون لبیک یا علی بن موسی الرضا(ع)، صلی علی محمد عطر رضا(ع) خوش آمد و صلوات فضای مجلس را عطر آگین می کرد.

مراجعین با بوسیدن پرچم بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) که همراه با سیل اشک و شوق بود، مشتاق دیدار خادمین آن امام همام بودند و  به محضر ملکوتی آن حضرت عرض ارادت و ادای احترام کردند.

در ابتدای این مراسم دکتر مسلمی فرد، رئیس بیمارستان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان، گفت: افتخار بزرگی است که پرچم مقدس حرم بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) امروز وارد این بیمارستان گردیده تا خود را بدان متبرک کنیم.

در ادامه این مراسم،شاعر و مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) با قرائت چند بیت از اشعار خود، فضای مجلس را متحول کرد و اشک شوق را بر دیده همگان جاری ساخت.

پس از پایان مداحی، خادم آستان قدس رضوی، با تبریک دهه کرامت گفت: در این دهه مبارکه رایحه عطر خوش حرم رضوی را به سرتاسر ایران اسلامی منتقل کنیم تا شیفتگان آن امام همام که موفق به زیارت حضرت نشده اند بوی خوش حرم را استشمام کنند.وی افزود: زیارت امام رضا(ع) به شرط معرفت به ایشان موجب وجوب بهشت می گردد که این مساله مورد تاکید روایات شریفه است.در ادامه نیز، یک نفر از خادمین آستان قدس رضوی به مولودی خوانی پرداختند .

در ادامه این گروه از خادمان حرم امام رضا (ع)با بردن پرچم بارگاه مقدس علی ابن موسی الرضا(ع) به داخل بخشها از بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان عیادت و بسته های متبرک از حرم امام رضا (ع) را به بیماران اهدا کردند.


١٢:٠٧ - چهارشنبه ١١ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٩٣٨٨١    /    تعداد نمایش : ٥٣٣


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

اطلاعات

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
 - شهید بهشــتی بیمارستان سوم شعبان دماوند
آدرس:دماوند_ جیلارد_ نرسیده به سینما پرستو- خیابان مدافعان سلامت- روبروی پزشکی قانونی

تلفن : 763219781- 021
سامانه پیامک: 10000038