مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاحیه

افتتاح موسسه خیریه بیمارستان سوم شعبان دماوند

 روز پنجشنبه مورخ 99/1/28 با حضور جناب آقای دکتر خدادوست ، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، جناب آقای دکتر حیدری ، فرماندار محترم دماوند ، جناب حجت الاسلام حاج آقا فتاح دماوندی ،امام جمعه محترم شهرستان دماوند و جناب آقای تقی زاده، دادستان محترم شهرستان و جمعی از خیرین و مسئولین شهرستان، موسسه خیریه بیمارستان سوم شعبان دماوند با شماره ثبت 332 افتتاح و فعالیت خودش را با امضاء حاضرین بر تابلو نمادین این موسسه آغاز کرد.

در این جلسه حاج اکبر ابراهیمی خیر مدرسه ساز ملی که تا کنون 180 مدرسه را ساخته و به بهره برداری رسانده بعنوان رئیس هیأت مدیره این موسسه گفت: آنچه بعنوان نعمت در اختیار ماست امانت الهی است و نیازمندان صاحبان اصلی این امانت هستند و هر چقدر زودتر امانت را به صاحبانش برسانیم خداوند نعمت بیشتری را در اختیار مان میگذارد.

در ادامه امام جمعه محترم با تشکر و تقدیر از خیرین فرمود: صحت و امنیت دو نعمت است که باید قدر آن را بدانیم ایشان با سپاس از مدافعان سلامت شهرستان گفت همانگونه که حاج قاسم سلیمانی برایمان امنیت آورد مدافعان سلامت با همان انگیزه و تلاش صحت را به مردم هدیه کنند.

دکتر خدادوست ، معاون محترم توسعه و منابع دانشگاه با تقدیر و تشکر از خیرین سلامت شهرستان دماوند گفت: اینکه موسسه خیریه بیمارستان سوم شعبان در ماه معظم شعبان افتتاح شد را به فال نیک می گیریم و یقین دارم وجود این موسسه موجب ارتقاء کمی و کیفی خدمات بهداشت و درمانی در منطقه خواهد شد.

ایشان از حاج اکبر ابراهیمی بعنوان خیر و نیکوکار بین المللی یاد کردند و گفتند برای شهرستان دماوند فرصت بسیار مغتنمی است که در سطح کشور الگو سازی نماید.

در پایان جلسه سرپرست محترم فرمانداری با تبریک به خیرین سلامت شهرستان بابت همت بلندی که در عرصه های مختلف بهداشتی و درمانی بویژه در مبارزه با بیماری کرونا دارند گفت این موسسه در آینده نزدیک از افتخارات شهرستان دماوند خواهد شد و با عنایت به اینکه افراد پاک و خالص همانند حاج اکبر ابراهیمی مسئولیت آنرا عهده دار شده اند یقیناً افق روشنی در انتظار خواهد بود و انشاءا... بعنوان یک الگوی موفق در کشور خواهد درخشید.

در ابتدای مراسم دکتر مسلمی فرد رئیس بیمارستانهای سوم شعبان و حضرت فاطمه (س) ضمن خیر مقدم به مدعوین و ارائه گزارش روند تشکیل موسسه خیریه بیمارستان سوم شعبان دماوند گفت : برنامه هایی که به همت مدیر عامل این موسسه جناب آقای دکتر نیری در نظر گرفته شده با توجه به تجربه علمی ایشان و پتانسیل اعتباری و اجتماعی اعضاء محترم بویژه جناب حاج اکبر ابراهیمی بعنوان رئیس هیأت مدیره فرصت خدمت مناسبی را برای مردم و بویژه نیازمندان در کوتاهترین زمان فراهم خواهد آورد.

لازم بذکر است موسسه خیریه بیمارستان سوم شعبان دماوند در جهت سازماندهی خیرین در امور درمان و بهداشت با هدف تأمین نیازهای مختلف حوزه سلامت و توسعه زیر ساخت های خدمت رسانی به مردم شریف دماوند به ثبت رسیده و مردم عزیز و خیرین گرانقدر میتوانند با عضویت در سامانه این خیریه که در هفته آتی رونمایی خواهد شد،در لیست خیرین سلامت شهرستان قرار گرفته و اقدامات خیرخواهانه خویش را انجام دهند.


٠٩:١٢ - شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٩    /    عدد : ٩٠٩١٦    /    تعداد نمایش : ٦٦٦


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

اطلاعات

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
 - شهید بهشــتی بیمارستان سوم شعبان دماوند
آدرس:دماوند_ جیلارد_ نرسیده به سینما پرستو- خیابان مدافعان سلامت- روبروی پزشکی قانونی

تلفن : 763219781- 021
سامانه پیامک: 10000038