مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

خیرین سلامت

برگزاری جلسه هیأت مدیر موسسه خیریه بیمارستان سوم شعبان دماوند

 در تاریخ1401/3/3 جلسه هیأت مدیره موسسه خیریه بیمارستان سوم شعبان دماوند با حضور حجت الاسلام و المسلمین فتاح دماوندی ، امام جمعه محترم شهرستان دماوند برگزار گردید.

در ابتداحجت الاسلام و المسلمین حاج آقا فتاح دماوندی،امام جمعه ضمن سلام و خوشامدگویی به اعضای هیئت مدیره و تشکر از دکتر مسلمی فرد ودکتر نیری و به پیگیری مصوبات جلسات قبل پرداختند ، عنوان کردند باید طرح جامع برای توسعه بیمارستان انجام شود اگر لازم باشد زمین  اضافه یا جابجا شود اشکالی ندارد تهیه طرح و پیگیری های اداری آن انجام شود و اقدامات با حضور فرماندار و دادستان صورت گیرد .

سپس دکتر مسلمی فرد ضمن ارائه گزارش ماه گذشته در خصوص ملاقات با استاندار محترم و دستور ایشان برای توسعه بیمارستان توضیحاتی دادند.

درادامه ایشان از احتمال اهدای ۴عدد دستگاه دیالیز توسط احدی از خیرین محترم سلامت به بیمارستان خبر دادند . و همچنین به مکاتباتی که در خصوص توسعه بیمارستان به استانداری و دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفته مطالبی را مطرح نمودند.

حاج آقای مقتدایی ، بازرس موسسه خیریه ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد بیمارستان گزارشی از مددکاری و خیریهرااعلام کردند و تأیید نمودند.

آقای مهندس ضابطی، عضو موسسه خیریه گزارشی از جلسه با اداره شهرسازی ارائه کردند و پیشنهاد دادند که همه نیازهای بحث سلامت شهرستان یکجا و یکپارچه شود و نیازها طبق اولویت از افراد کمک گرفته شود

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین جناب حاج احمدی روز آزادی خرمشهر را تبریک گفتند و فرمودند  اگرزمینی که برای حمایت از خانواده زندانیان گرفته شده است جابجا شود به نفع خانواده زندانیان می باشد . ایشان در ادامه گفت: از برکات دوستان خیر تهرانی که از طریق آقای حدادی، خیر محترم در زمینه برق جذب شده اند و کمک به شهرستان کردند و موجب کاهش مصرف برق شده اند ، تشکر می نمایم

آقای بابابیگ نسبت به تسریع در توسعه بیمارستان تأکید کردند و عنوان کردند مردم دماوند از این توسعه حمایت خواهند کرد و باید بدون تعلل اقدامات عملی انجام شود.

آقای مهندس محسن صفری با اشاره به دیدار نخبگان از طرح توسعه بیمارستان پیگیری انجام این طراحی را بعهده گرفتند.

آقای گودرزی با اشاره به اهمیت گلریزان برای طرح توسعه بیمارستان مسئولیت پیگیری این مراسم را پذیرفتند.

در این جلسه با نظر اعضاء موسسه آقای محمد رضا حدادی بعنوان عضو اصلی هیأت مدیره موسسه خیریه بیمارستان سوم شعبان انتخاب شدند.در پایان جلسه ساخت و اصلاح ورودی استاندارد برای بیمارستان به همت آقای حدادی در دستور کار قرار گرفت.


١٤:١٤ - چهارشنبه ٤ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٠٠٥    /    تعداد نمایش : ٧٩


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

اطلاعات

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
 - شهید بهشــتی بیمارستان سوم شعبان دماوند
آدرس:دماوند_ جیلارد_ نرسیده به سینما پرستو- خیابان مدافعان سلامت- روبروی پزشکی قانونی

تلفن : 763219781- 021
سامانه پیامک: 10000038