مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسمی به مناسبت هفته سلامت

هفته سلامت

مراسمی به مناسبت هفته سلامت در روز چهارشنبه مورخ 1400/2/8 با حضور آقای دکتر حیدری، فرماندار محترم شهرستان دماوند و دکتر خیر خواه، مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان دماوند و دکتر مسلمی فرد ، رئیس بیمارستان و جمعی از کارکنان بیمارستان  با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن جلسات بیمارستان برگزار گردید..

به گزارشسلامت دکتر حیدری در جمع پرسنل بیمارستان سوم شعبان دماوند به مناسبت گرامیداشت هفته اظهار داشت: اقدامات ایثارگرانه کادر درمان در مبارزه با ویروس کرونا در تاریخ کشور و شهرستان دماوند باقی خواهد ماند.

وی افزود: در زمان آغاز شیوع بیماری کرونا با توجه به گردشگرپذیر بودن شهرستان دماوند، بیمارستان سوم شعبان، مراکز درمانی و شبکه بهداشت و درمان با حداقل امکانات روبرو بود..

فرماندار شهرستان دماوند گفت: بیمارستان سوم شعبان دماوند به عنوان قلب شرق استان تهران حجم وسیعی از گردشگران را پوشش می‌داد و پذیرای بیماران از رینه لاریجان، پلور و پردیس بود.

دکترحیدری عنوان کرد: در واقع امکانات و نیروی بیمارستان سوم شعبان باید پاسخگوی ۱۲۵هزار نفر شهروند می‌بود و این در حالی است که خدمات ارائه شده در حدود ۵برابر بود

وی تصریح کرد: خوشبختانه با مدیریت عالی روسای شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان سوم شعبان، بدون نیاز به استقرار تخت بستری در اماکن غیراستاندارد، مدیریت خوب بیماری در بیمارستان، درمان بیماران بخوبی در حال انجام است..

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: بحران کرونا هنوز وجود دارد، اما با همدلی مردم ، کادر درمان و مسئولین در ماههای پیش رو شکست خواهد خورد.

در ادامه دکتر مسلمی فرد ، رئیس بیمارستان در بخشی از سخنان خود از عملکرد مطلوب فرماندار شهرستان در مدیریت بیماری کرونا قدردانی کرد که با این اقدامات این شهرستان به یکی از مناطق کم بحران در طول مبارزه با کرونا تبدیل شد.

 درادامه ایشان فرمودند:در پی شیوع ویروس کرونا در کشور، کادر پزشکی، پرستاران و مجموعه پرسنل بیمارستان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا ایستاده‌اند تا این بیماری ریشه کن شود.

وی با اشاره به تلاش‌های شبانه روزی مدافعان سلامت، زحمات این بزرگواران را قابل تقدیر توصیف کرد و افزود: مجموعه پرسنل درمانی با وجود کاستی‌هایی که دارند در رسیدگی به بیماران و ارائه خدمات به آن‌ها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزند.

  

در پایان فرماندار محترم شهرستان با حضور در بیمارستان ، از زحمات کادر درمان بیمارستان تقدیر به عمل آورد.

 


١٠:٤١ - شنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٤٠٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٣٢


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

اطلاعات

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
 - شهید بهشــتی بیمارستان سوم شعبان دماوند
آدرس:دماوند_ جیلارد_ نرسیده به سینما پرستو- خیابان مدافعان سلامت- روبروی پزشکی قانونی

تلفن : 763219781- 021
سامانه پیامک: 10000038