مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار محترم شهرستان دماوند از بیمارستان سوم شعبان دماوند

اقدامات پیشگیرانه از شیوع کرونا در بیمارستان سوم شعبان بسیار جدی است

بنا به گزارش روابط عمومی بیمارستان روز دوشنبه مورخ 98/12/12 آقای مهندس صفری، فرماندار محترم شهرستان به همراه دکتر خیرخواه ، مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان دماوند و دکتر مسلمی فرد، رئیس بیمارستان و معاونین و مدیران بیمارستان از بخشهای بازدید کردند.

مهندس صفری، فرماندار محترم شهرستان فرمودند: کادر پزشکی ،پرستاران،بخش اورژانس و سایر پرسنل بخاطر بیماری کرونا روزهای پرمشغله ای دارند و شبانه روزی برای بهبودی بیماران تلاش می کنند که زحمات این بزرگواران قابل تقدیر است

وی اظهار داشت: این قشر خط مقدم رسیدگی به مراجعان وبیماران مبتلا به کرونا هستند و سختی کار این عزیزان برهیچ کس پوشیده نیست

فرماندار دماوند تصریح کرد: در بازدیدی که از بیمارستان صورت گرفت به عینه مشاهده شد که این تلاشگران عرصه سلامت باوجود همه دغدغه های موجود، روحیه و نشاط خود را در این موقعیت حفظ کرده و باجدیت مشغول خدمت رسانی به بیماران هستند.

وی اضافه کرد: وظیفه بود که با حضور در مجموعه این بیمارستان از خدمات ارزشمند این تلاشگران بی ادعا قدردانی شود و امیدواریم زحمات و تلاش این قشر در جامعه بیشتر دیده شود.

دکتر مسلمی فرد ، رئیس بیمارستان گفت: مجموعه پرسنل درمانی با وجود مشکلات و محدودیت هایی که دارند در رسیدگی به بیماران و ارائه خدمات به آنها از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند.

در ادامه  فرماندار محترم از بخش جراحی –داخلی جدید که به تازگیبازسازی شده است بازدید کردند

وی با اشاره به  پرداخت50% هزینه بازسازی این بخش توسط خیرین محترم سلامت گفت: با این اقدام وضعیت رفاهی بیماران بستری در بیمارستان و مراجعین آنها بسیار مطلوب‌تر خواهد شد.

خیرین محترمی که در بازسازی این بخش حمایت کرده اند جناب حاج آقا اکبر ابراهیمی- جناب آقای خانی و جناب آقای حدادی می باشند.


١٠:٢٢ - پنج شنبه ١٥ اسفند ١٣٩٨    /    عدد : ٨٩٥٢٨    /    تعداد نمایش : ٢٢١


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

اطلاعات
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
 - شهید بهشــتی بیمارستان سوم شعبان دماوند
آدرس:دماوند_ جیلارد_ نرسیده به سینما پرستو- خیابان مدافعان سلامت- روبروی پزشکی قانونی

تلفن : 763219781- 021
سامانه پیامک: 10000038