مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کلاس آموزشی

جلسه آموزشی مدیریت مصرف آب

بسمه تعالی

به همت واحد آموزش بیمارستان ، جلسه آموزشی مدیریت مصرف آب با حضور جناب آقای مهندس بقایی، معاونت محترم بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران و سرکار خانم مهندس کیانی ، مدیرمحترم روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران و جناب آقای کریم خانی، مدیر و کارکنان بیمارستان در تاریخ 10/4/97 ساعت 9 صبح در آمفی تئاتر بیمارستان برگزار گردید.

در این کارگاه، پرسنل بیمارستان با اهمیت و ارزش آب در زندگی اجتماعی انسان‌ها بیش از پیش آشنا شدند و از سوی کارشناس امور آب و فاضلاب شرق استان تهران آموزش‌های لازم در خصوص راه‌های صحیح مصرف بهینه آب و فرهنگ‌سازی به آنان، داده شد.

ایشان نقش بانوان را در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: با توجه به وقوع خشکسالی های متوالی در کشور اصلاح الگوی مصرف آب امری حیاتی و ضروری به نظر می رسد بنابراین باید زمینه های اصلاح الگوی مصرف را در جامعه فراهم کنیم که یکی از مهمترین شاخص های این امر اصلاح رفتار مصرف در خانواده ها است.

در این کارگاه نیز چالش ها، فرهنگ سازی در راستای اصلاح الگوی مصرف، نهادینه کردن روش های درست استفاده از منابع آبی و دست یابی به راهکارهایی برای حفظ و استفاده بهینه منابع و کاهش هزینه ها مطالبی مطرح گردید.

همچنین پس از این کارگاه جلسه ای پیرامون مدیریت منابع آب در بیمارستان و مشکلات موجود مطرح و طرفین بر اهتمام در حل مشکلات و همکاریهای دو جانبه تأکید کردند.


١٣:٣٤ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٣٩٩١    /    تعداد نمایش : ٣٠١


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: