مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم یادبود

برگزاری مراسم یادبود شادروان محسن دهقانی، در بیمارستان سوم شعبان دماوند

مشیت الهی بر این تعلق گرفت که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشینید و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست .

مراسم پاسداشت یاد و خاطره مدیر عامل فقید مجمع خیرین سلامت شهرستان دماوند ،شادروان محسن دهقانی با حضور دکتر توانا ، رئیس مجمع خیرین سلامت استان تهران، حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا فتاح دماوندی، امام جمعه محترم شهرستان ،جناب آقای مهندس صفری، فرماندار محترم شهرستان دماوند ، مسئولین محترم شهرستان ، اعضای هیأت امنای بیمارستان ، خیرین محترم سلامت ،  دکتر آسیایی ،مدیرمحترم شبکه بهداشت و درمان دماوند ، دکتر مسلمی فرد ، رئیس بیمارستان و جمعی از کارکنان بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان دماوند ساعت11:30 روز سه شنبه مورخ 25/2/97 در مصلی بیمارستان سوم شعبان دماوند برگزار گردید.

در این مراسم در فضایی آکنده از حزن و اندوه ،مسوولین محترم شهرستان و کارکنان با خانواده محترم مرحوم دهقانی همدردی کردند.

دکتر مسلمی فرد نیز در سخنانی فقدان مدیر عامل مجمع خیرین سلامت ، دهقانی را به خانواده معزز ایشان و تمامی مسوولین محترم و مردم شریف شهرستان دماوند و حوزه خیرین محترم و کارکنان  تسلیت گفت.

دکتر مسلمی فرد، رئیس بیمارستان خطاب به همسر، فرزندان آن بزرگوار تاکیدکرد: ما را نیز در غم خود شریک بدانید، ما نیز عزیزی را از دست دادیم. یاد و نام و خاطرات نیک دهقانی در ذهن ما حک شده است و همواره جاویدان است.


١٢:٣٨ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢١٨٨    /    تعداد نمایش : ٣٧٥


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: