مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی

برگزاری کارگاه آموزشی ترویج تغذیه با شیر مادردر بیمارستان سوم شعبان دماوند

بسمه تعالی

برگزاری کارگاه آموزشی ترویج تغذیه با شیر مادردر بیمارستان سوم شعبان دماوند

با توجه به اهمیت تغذیه شیر مادر و با هدف ارتقاء آگاهی از مزایای تغذیه با شیر مادر در کاهش ابتلا  و مرگ و میر شیر خواران و ارتقاء سلامت جسمی و روانی آنها و همچنین نقش شیر دهی در تامین سلامت مادران و اقتصاد جامعه کارگاه ترویج تغذیه با شیر مادر در بیمارستان سوم شعبان دماوند به همت واحد آموزش بیمارستان در تاریخ های 29 و 30 آبان ماه به مدت 2 روز در سالن آمفی تئاتر بیمارستان برگزار گردید .

بنا به گزارش روابط عمومی بیمارستان سوم شعبان دماوند دراین کارگاه دو روزه اساتید بیمارستان اعم از گروه متخصصین زنان و زایمان، کودکان و نوزادان، پرستاران و ماماهای شاغل ضمن ارائه آخرین یافته های علمی و پزشکی بر ضرورت و اهمیت تغذیه با شیر مادر تاکید کردند.

.

گفتنی است موضوعات مهمی مانند مزایای تغذیه با شیرمادر برای مادر و نوزاد، تغذیه مادر در دوران شیردهی، نحوه مصرف دارو در زمان شیردهی، تغذیه با شیرمادر از نظر اسلام و تکنیک های شیردهی در این کارگاه، مورد بررسی قرار گرفت.

مدرسین این کارگاه آموزشی را خانم دکتر ناظر فصیحی، متخصص زنان و زایمان و خانم دکتر ذنوبی، متخصص اطفال و خانم خلیقی، سرپرستار بخش زنان- اطفال و خانم بیاتی، کارشناسی ارشد مامایی را بر عهده داشتند.


١٤:٠١ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٤٦٠٣    /    تعداد نمایش : ٣٨٥


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: