مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دستگاه تست ورزش

ارتقاء دستگاه تست ورزش بیمارستان سوم شعبان دماوند

بنا به گزارش روابط عمومی بیمارستان سوم شعبان دماوند، به همت یکی از خیرین محترم شهرستان دماوند دستگاه تست ورزش بیمارستان سوم شعبان دماوند ارتقاء یافت.

مهندس حسینی مسؤول تجهیزات بیمارستان بیان کرد: در راستای افزایش کیفیت خدمات رسانی به مراجعین محترم، نرم افزار دستگاه تست ورزش با هزینه صد وپنجاه میلیون ریال توسط یکی از خیرین محترم سلامت شهرستان ارتقاء یافت.

وی ادامه داد: تست ورزش یکی از مهم‌ ترین روش‌ های بررسی بیماری رگ‌ های کرونری قلب ( خون رسان خود قلب) است. زمانی که فردی شروع به ورزش ( دویدن روی تریدمیل) می کند، عضلات نیاز بیشتری به خون رسانی پیدا می کنند و بنابراین قلب  ضربان های تندتر و قوی تر خواهد داشت.در این حالت خود قلب نیز نیاز به خون‌ رسانی بیشتری پیدا می کند. در یک قلب سالم رگ‌ های کرونری می ‌توانند جوابگوی این نیاز افزایش یافته باشند، اما زمانی که رگ‌ های کرونری دچار تنگی هستند از عهده ی این کار بر نمی ‌آیند و قلب دچار کمبود خون‌ رسانی و اکسیژن می‌ شود. در این شرایط کنترل شده تغییراتی در نوار قلب و فشار خون فرد ایجاد می ‌شود که بیماری را آشکار می‌ سازد. این موضوع اساس کار دستگاه تست ورزش است.

لازم به ذکر است که دستگاه مذکور توسط یک شرکت ایرانی تولید شده است.(AVECINNA AST-3000) و تریدمیل این دستگاه نیز معتبرترین برند موجود در بازار ایران می باشد. (FULLVISION TMX425 MADE IN USA)


١٢:١١ - پنج شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥١٤١٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٧


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: