مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هیئت امناء خیرین

نشست هیئت امناء خیرین بیمارستان سوم شعبان دماوند

نشست هیئت امناء خیرین بیمارستان سوم شعبان دماوند

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سوم شعبان دماوند در نشست هیأت امناءخیرین در بیست و یکم آبان ماه 96 دکتر مسعود مسلمی فرد رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند با تأکید بر اقدامات صورت گرفته در راستای افزایش کیفیت خدمات پزشکی به مردم اظهار داشت : هدف گذاری ما این است که درآینده ای نزدیک بیمارستان سوم شعبان دماوند به معتبرترین –مجهزترین و ایمن ترین بیمارستان جنرال استان تهران تبدیل شود.

دراین جلسه که با حضور امام جمعه محترم شهرستان دماوند حاج آقا فتاح دماوندی ، جناب آقای دکتر توانا ،رئیس محترم مجمع خیرین سلامت استان تهران، آقای مهندس نادری، رئیس محترم شورای شهرستان دماوند و آقای دهقانی، دبیر محترم مجمع خیرین سلامت بیمارستان و حاج آقا اشرفی، رئیس محترم اوقاف شهرستان دماوند و اعضاء هیأت امناء و خیرین محترم سلامت و دکتر مسلمی فرد ، رییس محترم بیمارستان و آقای کریم خانی، مدیر بیمارستان درمورخ 96/8/21 در سالن جلسات اداری بیمارستان برگزار گردید.

در ابتدا آقای دهقانی ،دبیر مجمع هیئت امنا  خیرین شهرستان در خصوص شکل گیری مجمع و مشکلات موجود در حوزه سلامت شهرستان نکاتی را بیان نمودند..

سپس آقای دکتر توانا ابراز خرسندی کردند  که مجمع خیرین این بیمارستان در صدر تمام مجامع خیرین استان تهران می باشد و قول مساعد نسبت به همکاری هرچه بیشتر مجمع خیرین سلامت استان تهران دادند.

درادامه جلسه آقای دکتر مسلمی فرد رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند به گسترش خدمات درمانی به مردم و ورود تجهیزات جدید پزشکی به بیمارستان و حضور خیران محترم در کنار کادر پزشکی برای خدمت به مردم اشاره گردید .

سپس ایشان ضمن اشاره به این موضوع که پیشرفت های اخیر در حوزه ساخت و ساز و بهداشتی در این بیمارستان ملموس می باشد اما این پیشرفت درخور مردم عزیز این شهرستان نیست و باید تلاشهای دو چندان در راستای افزایش کمی و کیفی خدمات ارائه شده به مردم عزیز این منطقه را داشته باشیم به ارائه گزارشی کوتاه از روند فعالیتهای اخیر بیمارستان و همچنین اشاره نیازهای اساسی بیمارستان به شرح ذیل داشتند که در جهت رفع آنها نیاز به همدلی و همکاری هرچه بیشتر خیرین می باشد:

-         اضافه کردن دو بخش در بیمارستان (ساخت و باز سازی بخش جراحی داخلی زنان و مردان به صورت مجزا  و بخش اطفال)

-         بازسازی و اصلاح ساختار اتاق عمل بیمارستان مطابق با استانداردها

-         ساخت پاویون مناسب جهت اقامت پزشکان مقیم و شیفت شب

در ادامه حاج آقا اشرفی رئیس محترم اداره اوقاف با توجه به درپیش بودن هفته اوقاف ، تاکید بر تعامل هرچه بیشتر و برگزاری جلسات بین  اداره اوقاف و خیرین این بیمارستان نمودند تا انشا... به صورت راهبردی و عملی ، پاره ای از مشکلات مردم منطقه در بخش بهداشت و درمان مرتفع گردد.

سپس حاج آقا فتاح دماوندیامام جمعه محترم دماوند از خدمات و تلاشهای ارزنده رئیس بیمارستان که مسئولیت ارائه خدمات درمانی را در محدوده منطقه را بعهده دارند تشکر و قدردانی کرد.وی افزود: امید است با جذب خیرین بیشتر بتوانیم نیاز های بیمارستان  و مردم را برطرف نمایم.

در پایان موارد ذیل به تصویب رسید.

-         صدور هرچه سریعتر احکام هیئت امنای بیمارستان

-         بررسی مشکلات روستاها و خانه های بهداشت در راستای کاهش مراجعه بیماران  به بیمارستان ( چرا که با توجه به عدم فعالیت خانه های های بهداشت ، بسیاری از بیماران روستایی نیز به علت بیماریهایی مانند سرماخوردگی مجبور به مراجعه به بیمارستان می شوند)

-         پیگیری و انجام  یک فعالیت مشخص و به اتمام رساندن آن فعالیت در طول سال از طرف مجمع خیرین سلامت استان تهران

-         ساخت و بازسازی خانه های بهداشت با تعامل اداره اوقاف ( در راستای در اختیار قرار دادن زمین وقفی  ) در مناطق محروم

-         تقدیر از خیرین گذشته

-         مقرر شد جلسه ای با حضور دو تن از خیرین شهرستان و جناب آقای دکتر توانا در راستای شروع ساخت بخشهای اطفال و جراحی جدید در هفته های آتی برگزار گردد.

 


١٣:٢٠ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٥٤١٧٨    /    تعداد نمایش : ٣٥٠


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: