مراجعین محترم برای استفاده کامل از امکانات وب سایت از مرورگر Mozilla FirefoxیاGoogle Chrome استفاده نمائید.
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هیئت امناء خیرین

نشست هیئت امناء خیرین بیمارستان سوم شعبان دماوند

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سوم شعبان دماوند در نشست هیأت امنا و خیرین در ششم آبان ماه 96 دکتر مسعود مسلمی فرد رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند با تأکید بر اقدامات صورت گرفته در راستای افزایش کیفیت خدمات پزشکی به مردم اظهار داشت : هدف گذاری ما این است که درآینده ای نزدیک بیمارستان سوم شعبان دماوند به معتبرترین –مجهزترین و ایمن ترین بیمارستان جنرال استان تهران تبدیل شود.

دراین جلسه که باحضور امام جمعه محترم شهرستان دماوند حاج آقا فتاح دماوندی و مهندس میرزایی نیکو، نماینده محترم مردم شریف دماوند و فیروز کوه در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمودی فر، فرماندار محترم شهرستان دماوند، آقای مهندس ذبیحی،رئیس محترم شورای شهر دماوندو آقای مهندس نادری، رئیس محترم شورای شهرستان دماوند و آقای دهقانی، دبیر محترم مجمع خیرین سلامت بیمارستان و اعضاء هیأت امناء و خیرین محترم سلامت و دکتر مسلمی فرد ، رییس محترم بیمارستان و آقای کریم خانی، مدیر بیمارستان  درمورخ 96/8/6 در سالن  جلسات اداری بیمارستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای دکتر مسلمی فرد رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند مصوبات جلسه اول هیت امناء خیرین که در تاریخ 95/05/25 برگزار شد را بیان نمودند .

دکتر مسلمی فرد همچنین با نهایت تقدیر و تشکر از جناب آقای مهندس صفری ، شهردار محترم در خصوص بهسازی پیاده روی تقاطع بلوار شهید بهشتی به خیابان منتهی به بیمارستان را داشتند.

مهندس میرزایی نیکو، نماینده محترم مردم شریف دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات پرسنل بیمارستان و خیرین محترم با تحلیل از شرایط فعلی بودجه در کشور از خیران خواست تا در حوزه سلامت اقدامات مورد لزوم را با محوریت هیأت امناء بیمارستان انجام دهند.

مهندس محمودی فر، فرماندار محترم شهرستان دماوند با اشاره به نیاز مبرم مردم به خدمات سلامت ضمن تأکید به افزایش فعالیت هیأت امنای خیرین و هدایت خیرین جدید در سطح شهرستان به سمت برنامه های سلامت از هیأت امناء خواست که جلسات مستمر و عملیاتی در خصوص نیازهای بیمارستانی تشکیل دهند و از تمام پتانسیل شهرستان استفاد نمایند.

امام جمعه محترم در ادامه از خدمات و تلاشهای ارزنده رئیس بیمارستان که مسئولیت ارائه خدمات درمانی را در محدوده منطقه را بعهده دارند تشکر و قدردانی کرد.وی افزود: امید است با جذب خیرین بیشتر بتوانیم نیاز های بیمارستان  و مردم را برطرف نمایم.

در ادامه پس از ارائه گزارش از وضعیت بیمارستان بوسیله جناب آقای دکتر مسلمی فرد و ریاست محترم بیمارستان اعضا به بحث و تبادل و نظر در خصوص موضوعات اساسی و مهم از جمله راهبردهای آینده هیأت امناء ، تقویم و شکل برگزاری جلسات و تعیین کمیته های تخصصی و اعضای هیأت امناء و ... پرداختند و مصوبات ذیل مورد تصویب اعضاء قرار گرفت.

1- مقرر گردید جلسات هیئت امناء با توجه به موضوعات متنوع پیش رو ، ماهیانه برگزار گردد.

2- حجت الاسلام و المسلمین فتاح دماوندی ، امام جمعه محترم کما کان بعنوان ریاست هیئت امنای خیرین بیمارستان و حاج محسن دهقانی به عنوان دبیر این هیأت مصوب گردیدند.

3- تشکیل یکی از جلسات شورای شهر شهرستان در بیمارستان با پیگیری و مسئولیت جناب آقای مهندس نادری، رئیس محترم شورای شهرستان دماوند

4- مقرر گردید تا جلسه بعدی اطاقی جهت استقرار هیأت  امنای خیرین بیمارستان تعیین گردد.

5- پیگری بازسازی بخش جراحی- داخلی بیمارستان توسط خیرین محترم سلامت بیمارستان

6-مقرر گردید با پیگیری دبیر هیأت امنای بیمارستان جلسات مستمر و منظم در شنبه هر هفته در بیمارستان با حضور اعضای محترم هیأت امنای بیمارستان به غیر از مسئولین ارشد شهرستان برگزار گردد.


٠٩:٥٩ - دوشنبه ٨ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٤٧٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٦


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: